Witaj w prawdziwej szkole nauki jazdy!

 

Tutaj szanujemy kursantów i uczymy w miłej, rodzinnej atmosferze.

 

Pod bacznym okiem szefa, powszechnie uznanego za najlepszego instruktora i fachowca w dziedzinie szkolenia przyszłych kierowców, szkolenie zorganizowane jest na najwyższym poziomie.

 

 

 

Doświadczeni, dobrze przygotowani oraz przyjaźni instruktorzy dbają o to, aby nauka była jednocześnie efektywna i przyjemna. Zawsze możesz liczyć na życzliwość, cierpliwość oraz fachową pomoc. Twoje sukcesy są naszymi sukcesami, dlatego dokładamy z naszej strony wszelkich starań, aby było ich jak najwięcej.

 

 

 

Dysponujemy najnowszym wyposażeniem i doskonale przygotowanym placem manewrowym. Posiadamy cztery nowe, zakupione w salonie, Peugeoty 207. Wszystkie są 5-cio drzwiowe, wyposażone m.in. w klimatyzację, poduszki powietrzne, ABS, podgrzewane lusterka, komputer pokładowy, radio. Dzięki temu nawet w najdrobniejszych szczegółach są one identyczne jak samochody, na których będziesz zdawać egzamin na prawo jazdy!

 

 

 

Prowadzone przez nas wykłady od wielu lat cieszą się uznaniem i popularnością kursantów. Wiemy, że dobre poznanie przepisów i zasad ruchu drogowego pomaga w praktycznej nauce jazdy. Wykłady to nie tylko zasady i przepisy, ale przede wszystkim wiele praktycznych wskazówek, których nie znajdziesz nigdzie indziej. To efekt naszego wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu kursów nauki jazdy.

 

Sala wykładowa znajduje się w centrum miasta, ul. Ratuszowa 3, pok. 11b. Sala jest specjalnie przygotowana i wykorzystywana wyłącznie przez nas do prowadzenia wykładów nauki jazdy.

 

 

 

Wiemy wszystko o egzaminie państwowym. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Przygotujemy Cię do zdania egzaminu na prawo jazdy, ale przede wszystkim nauczymy Cię nowocześnie i mądrze jeździć.

 

 

Najlepsza szkoła nauki jazdy w rankingu ZORD!

W czwartej edycji rakingu Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego Mieczysław Drzeżdżon zajął pierwsze miejsce na 437 instruktorów w najpopularniejszej kategorii B. Ranking obrazuje najwyższe wyniki zdawalności egzaminów państwowych na prawo jazdy za okres od 1 października 2011 do 30 września 2012 r. Mieczysław Drzeżdżon uzyskał 73,9 % średniej zdawalności w egzaminie praktycznym i teoretycznym. Więcej informacji w Gazecie Kołobrzeskiej nr 46 (915) z 16.11.2012 r. oraz na stronie: http://informacje.kolobrzeg.pl/powiat/item/2151-instruktorzy-od-jazdy-na-medal-wideo

 

 

Ranking szkół nauki jazdy powiatu kołobrzeskiego
wg zdawalności egzaminów praktycznych na prawo jazdy kat. B
w I półroczu 2013 r.

Lp.    Nazwa szkoły nauki jazdy                   Liczba egzaminów    Zdawalność %
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1.   Auto Szkoła Mieczysław Drzeżdżon                272                       34,6
 2.   Auto Szkoła Speed Mirosław Pawlicki               70                       34,3
 3.   Nauka Jazdy Wojciech Serwach                       15                       33,3
 4.   Ośrodek Nauki Jazdy Zbigniew Facon              220                       29,9
 5.   Szkoła Nauki Jazdy Krzysztof Korczewski        90                        27,6
 6.   Szkoła Jazdy Marcin                                      280                       22,3
 7.   OSK Romero Roman Przychódźko                  232                       21,1
 8.   Nauka Jazdy Speed Zdzisław Czerwiński         119                       20,5
 9.   Szkoła Nauki Jazdy Gepard II W. Waplak        153                       20,0
10.  Ośrodek Kszt. Zaw. Tina Krystyna Cieśliczka    69                       19,4
11.  Szkoła Jazdy Roman-Bogdan                          238                      18,0
12.  Oliwkowy Domek Alina Tarczoń                       101                      14,9

Opracowanie na podstawie artykułu „Oto, jak się zdaje egzamin na prawko” zamieszczonego w Głosie Koszalińskim dnia 05.08.2013 r. (informacja o artykule: http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130805/SZKOLYJAZDY/130809834).

    

 

Z nami wyjedziesz na prostą!